Vítam Vás

Obchodík – malý svet vlastnej tvorby, o ktorý sa môžem deliť s jeho návštevníkmi. V mojom reálnom ateliéri strihám, šijem, maľujem, vymýšľam a túžba vkladať svoj tovar do on-line „regálov“, kde si ho môžete z tepla vášho domova prezrieť, kúpiť sebe alebo ako darček blízkemu, sa splnila vytvorením priestoru www.monatelier.sk.

Verím, že sa u mňa budete cítiť príjemne, že bylinkári si nájdu hľadané vrecúško, kuchárky, záhradníci svoju zásterku, prívrženci etickej módy a zero waste svoj čisto prírodný, či upcyklovaný produkt. Rada vám priblížim aj svoj kraj – Novohrad a niektoré jeho dekory, pretože vzory novohradskej-haličskej hrnčiny môžete vidieť na niektorých mojich výrobkoch – bylinkových vreckách, taškách, vakoch. Majú svoj vlastný on-line „regál“ a ich popis nájdete v sekcii „O MonAteliéri“.

Pri vytvorení web stránky s e-shopom ma finančne podporil Banskobystrický samosprávny kraj ako držiteľa regionálnej značky NOVOHRAD, za čo im patrí moja VĎAKA. Ďakujem tvorcom stránky, Tomášovi a Kike, za ich príjemnú spoluprácu a vytvorený on-line obchodík, ktorý mi už pri jeho tvorbe prirástol k srdcu.

Cíťte sa u mňa ako doma ☺

Scroll to Top